Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Abdullah GEDİK" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

tşk

Prof. Dr. Abdullah GEDİK

Ben 14.02.2014 tarihinde Doç. DR Abdullah GEDİK"e çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Gerek ameliyat aşamasında ve sonrasında benimle çok ilgilendi. Başta Abdullah hoca olmak üzere bütün hastane çalışanlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 17 Nisan 2014

Teşekkür

Prof. Dr. Abdullah GEDİK

Şimdiye kadar 40 operasyon geçirdim ve Türkiye'de adı duyulmuş, neşterinin değmediği ürolog olmamıştır. Fakat Abdullah Hoca gerek bana vermiş olduğu pozitif enerji ile gerekse cerrahi başarıları ile beni gerçekten hayata daha iyi bağladı kendisine çok teşekkür ediyorum. :)
Memorial Diyarbakır Hastanesi 06 Kasım 2013

memnuniyet

Prof. Dr. Abdullah GEDİK,Uzm. Dr. Baykal ERTÜRK,Op. Dr. Erkan DALBAŞI

Son iki aydır birçok sağlık problemiyle karşılaştım.Memorial Diyarbakır hastanesi olarak hepsini kazasız belasız atlatmış bulunuyoruz Eşim Deniz Şeşeoğulları nın doğumunu gerçekleştiren kadın doğum uzmanı Dr.Aydın Ilgın ve gece gelip spinal anestezi yi yapan Dr.İlker bey e Kızım Bejan Şeşeoğulları nı doğumdan itibaren takip eden ve hiperbillirubinemisini tedavi eden Dr.Orhan Köksal a Annem Nofa Şeşeoğulları nın dayım Edip Şeşeoğulları nın ve Anjiosunu yapan Dr.Ceğerhun Polat a Amcam Metin Bingöl kolesistektomi sini yapan Dr.Erkan Dalbaşı na Yengem Bircan Şeşeoğulları nın astımını tedavisini üstlenen Dr.Güngör Ateş e ve kolesistektomisini yapan Dr.Erkan Dalbaşı na Kardeşim Taylan Şeşeoğulları nın fizyoterapisini gerçekleştiren Dr.Yahya Kemal Burkan , Fizyoterapist Bayram bey ve teknik elemanlarına, Teyzem Mome Tellioğlu nu renal kistini opere eden Dr.Abdullah Gedik e Yengem Ayşe Şeşeoğullarının varis tedavisini üstlenen Dr.Erdem Çetin e Abim Ömer Şeşeoğulları nın astım bronşit tedavisini yapan Dr.Baykal Ertürk e Yeğenim Baver Şeşeoğullarının enfeksiyon tedavisini yapan Dr.Hakan Onur a Randevu siteminden , hastanenin fiziki koşullarından , doktorlardan ve yardımcı sağlık personelinden herkes çok memnun kaldı. Tüm yakınlarım adına hastane ve hastane personeline teşekkür etmek istiyorum. Dr.Özgür Ozan Şeşeoğulları
Memorial Diyarbakır Hastanesi 06 Eylül 2013