Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Hacı Ahmet DEMİR" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Hacı Ahmet DEMİR

Merhaba. Ben Arda Aytekin. Aras Aytekin in babasıyım. Oğlum doğduğundan beri sizin hastanenize Hacı Ahmet Demir e kontrole geliyoruz. Bugün oğlum çok hastaydı. Yine doktorumuza geldik. Bizimle çok ilgilendi. Sonrasında oğlumuzun farklı sıkıntıları çıktı , doktorumuza tekrardan ulaştık sağolsun bize çok yardımcı oldu. Böyle doktorlar ile çalıştığınız için hem siz çom şanslısınız bem de biz çok şanslıyız. Ahmet Hocam a ve Memoril Ankara hastanesine çok teşekkür ederim. Her herde bu ilgiyi inanın anlatıyor olacağım. Söyleyecek çok söz var gerçekten teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 04 Şubat 2019

AHMETCAN KARAOĞLAN

Prof. Dr. Hacı Ahmet DEMİR

Güler yüzü ilgi ve alakası nezareti için hocamıza çok teşekkür eder sonsuz sevgi ve saygılarımızı sunarız.Ahmetcan Karaoğlan yavrumuzu kendisine emanet ettik.Gereken ilgi ve alakanın fazlasıyla gösterileceginden hicbir şüphemiz yoktur.Cıktığımız bu yolda önümüze çıkan engelleri hep beraber yılmadan aşacağımıza eminin. Rabbim yolumuzu açık etsin
Memorial Ankara Hastanesi 21 Ekim 2018

Teşekkür

Prof. Dr. Hacı Ahmet DEMİR

Bebeğimizin ilk kontrolünde başka bir doktor ile yaşamış olduğumuz tecrübe sonrası doktorumuzu değiştirme kararı aldık ve 2. ay kontrölünde Sn. Ahmet Demir ile tanışma fırsatı yakaladık. Bebeğimiz şuan 2 yaşında ve 2.aydan itibaren bugüne kadar Ahmet Bey'in bebeğimize ve bize olan yaklaşımı, bilgi paylaşımı , her konuda sonsuz desteğini bizlerden esirgememesi , 7/24 ulaşılabilir olması ve her zaman pozitif enerjisi ile anne ve baba olarak bizlere 'iyi ki' leri yaşattığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 28 Şubat 2018

Doğru Hekim, Mutlu Bebekler ve Mutlu Aile

Prof. Dr. Hacı Ahmet DEMİR

Saygı Değer Ahmet Hocamızın bilgi ve donanımının yanı sıra o müthiş yaklaşımı ile bebeğimizde ve bizlerde oluşturduğu güven sayesinde stresten uzak ve daha bilinçli bir ebeveyn olarak bebeğimizi büyütebiliyoruz. İletişim konusunda çok başarılı olan hekimimize sonsuz teşekkürler.
Memorial Ankara Hastanesi 12 Şubat 2015