Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Ahmet MENKÜ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Beyin tümörü ameliyatımizi başarıyla gerçekleştirdi teşekkür ederiz muhteşem bi insan
Memorial Kayseri Hastanesi 03 Şubat 2019

TEŞEKÜRLER

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Ağustos ayında Annem( Bedriye KOÇ ) bel kayması rahatsızlığı için tavsiye üzerine Ahmet Beye Muayne olduk. Amelliyat kararı aldık. 02/11/2018 tarihinde amelliyat olduk. Ahmet bey ve ekibinin ilgisi alakası sayetinde hastamız çok iyi durumda. Her şey için teşekkür ederiz.
Memorial Kayseri Hastanesi 05 Kasım 2018

TEŞEKKÜR

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Annem İkram Eker'in , Beyin tümörü hastalığı vesilesi ile Ahmet Menkü hocamızı bir çok kişi tavsiye etti.bizde tedavi için hocamızla görüştük. uzun süre Kayseri Memorial hastanesinde annem yattı , tedavi gördü. Ahmet Menkü hoca; bize çok ciddi manada destek oldu. bir doktordan çok daha fazla fedakar birisidir. tecrübeli bilgisi ile bize çok yardımcı oldu. ailemiz adına ; başta Ahmet Menkü hocamıza ve bize karşı çok fedakarlık yapan kayseri Memorial hastanesi ekibine teşekkür ederiz..
Memorial Kayseri Hastanesi 02 Ağustos 2018

Ailemizin doktoru

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Bel fırığında son aşamaya gelmiş olan babamız Dede Dönmez’in ameliyat öncesinde güvenini ve ameliyata karar vermesini sağlayan doktorumuza öncelikle bunun için teşekkürü bir borç biliyoruz.Bunun yanı sıra nisan 2018 de gerçekleşen ve olumsuz riskleri olan bir ameliyat sonrası 2 haftalık kısa bir sürede iyileşme gözledik.Şu an tekrar yürüme becerisi kazandı ve ağrıları büyük oranda azaldı.Kendisi alanında en iyilerden biri.Ailede ablalarım ve babam olmak üzere birçok ameliyatın başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağladığı için ailem ve babam adına sonsuz teşekkürler.
Memorial Kayseri Hastanesi 18 Mayıs 2018

Ömur boyu dua

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

ALLAH SİZİN GİBİ BASARILI DOKTORLARIMIZI BASIMIZDAN EKSİK ETMESİN.2015 YILINDA BEL FITIĞI AMELIYATI OLDUM.DOĞUM GUNUMDE BENİ AMALİYAT EDİP BANA EN GUZEL HEDIYEMİ VERMİSTINİZ ALLAH RAZI OLSUN.
Memorial Kayseri Hastanesi 13 Ekim 2017

Teşekkür

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Merhaba ahmet hocam. Annem hatice ÇITIRKIyı şişman kilolu olmasına rağmen1.ay 2017 de belinde derine inerek vidalar takıp bel fıtığı ameliyatı yaptığınız şu an annem çok rahat bel ve bacaklarından size sürekli dua ediyoruz annem ve ailece ve çevremizde herkesede tavsiye ediyoruz ALLAH sizden razı olsun ALLAH ta sizin sıkıntılarınızı gidersin hayırlı ömürler versin mesleginizde başarılarınızın devamını dileriz ülkemizin milletimizin insanoğlunun sizin gibi işinde başarılı profesör doktorlara eğitimcilere ihtiyacı var allah başımızdan eksik etmesin. Yaşar CITIRKI /KAYSERİ
Memorial Kayseri Hastanesi 21 Mayıs 2017

Tesekkurler

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Çok sevgili saygılı doktorum Ahmet Menkü size çok teşekkür ediyorum.ilginize alakanıza verdiğiniz büyük sabır için.o elleriniz inşallah çok kişiye şifa verir.siz dalında çok başarılı birisisiniz.her şey için tekrar çok teşekkür ederim.
Memorial Kayseri Hastanesi 23 Nisan 2017

TEŞEKKÜRLER !..

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Merhabalar... Değerli güzide insan Prof.Dr.Ahmet MENKÜ 20 Aralık 2016 tarihinde tarafınızdan Bel Fıtığı.Ameliyatımı gerçekleştirip ve beni felç olmaktan kurtardınız.Engin bilgi,tecrübe ve becerilerinizin bir kez daha şahidi olduk.O şifalı elleriniz dert görmesin.Allah sizden kat kat razı olsun...Allah nazardan korusun sizi...Bir kez da beni sağlığıma kavuşturduğunuz için size sonsuz teşekkürler... Fahri AKGÜL
Memorial Kayseri Hastanesi 28 Aralık 2016

Tesekkurler

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Cok tesekkur edeeim ahmet hocam allah sizi basimizdan eksik etmesin allah uzun omurler nasip etsin sizeeee siz kayseri icin cok lazimsiniz saglilar
Memorial Kayseri Hastanesi 27 Aralık 2016