Hasta Yorumları

"Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ

Annemin doktoru Ahmet Şiyar hocam a ilgi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Annem evinden sonra en çok onun yanında iyi ve güvende hissediyor. Bir an önce hastalığı atlatmayı umut ediyoruz.
Memorial Diyarbakır Hastanesi,Memorial Dicle Hastanesi 28 Aralık 2019

Teşekkür

Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ

Merhaba memorial ailesi, babam (Ali Çakar) D.bakır memorial hastanesinde onkoloji bölümünde tedavi olup, rutin kontrolleri yapılıyor, başta bölüm doktorumuz Doç.Dr. Ahmet Şiyar Ekinci olmak üzere hemşire ve sekreterlerine göstermiş oldukları ilgi için canı gönülden teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim...Sağlıkla ve sevgiyle kalın...
Memorial Diyarbakır Hastanesi 22 Eylül 2019

tesekkur

Prof. Dr. Alper AKCAN,Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ

merhaba; kayseri memorıal hastanesınde genel cerrahi alanında prof dr alper akcan ve tıbbı onkolojı bolumunde başta Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ olmak bölum hemsırelerı nermın hanım fatma hanım gullo hanım ilgilerinde dolayı hepsıne tesekkur ederim.
Memorial Kayseri Hastanesi 09 Kasım 2018

meryem öten

Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ

Ben başta Ahmet şiyar ekinci doktorumuza ve sekreteri şilan hanıma teşekkür ederim kendileri çok güler yüzlü mutevazi insanlar.
23 Nisan 2018

Teşekkür

Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ

Merhabalar ben Diyarbakır da kemoterapi tedavisi görüyordum dr Ahmet şiyar ekinci ve MUHAMMET Ali kaplan hocam kemoterapi personelleri duygu hanım şilan hanım Berivan hanım Berna hanım Derya hanım hediye hanım ve görevli MEHMET beye sonsuz teşekkürler ediyorum bir dediğimizi iki etmeyen dinç kararlı vede motivasyon yüksek personel leriniz var kalite ve prestij temizlik hijyen olarak takdire şayan bölüm allah razı olsun iyiki varsınız çok teşekkürler
10 Ekim 2017

Teşekkür

Doç. Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ

28 Şubat – 10 Mart 2017 tarihleri arasında Memorial Diyarbakır Hastanesi Onkoloji servisinde Glial beyin tümörü teşhisiyle yatan ve radyo terapi gören annem Raife YAVUZ’a hastanede kaldığı sürede gerekli tıbbi müdahaleyi yapan Tıbbi Onkoloji Uzmanı Uzm.Dr. Ahmet Şiyar EKİNCİ’ye göstermiş olduğu yakın ilgi için çok teşekkür ederim. Aydın YAVUZ Diyarbakır Ticaret Borsası Genel Sekreter Yrd.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 10 Mart 2017