Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Aynur AKIN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

MİNNETTARLIK

Prof. Dr. Aynur AKIN

Abim Ahmet ÜLKER ' in hastalığı nedeni ile Hastaneniz ve sizinle tanışma fırsatı doğmuş oldu , Sayın Prof Dr Aynur AKIN hocam. Aslında yazmak istediklerim belki kelimelere yetmeyecek kadar fazla ama yinede burdan size karşı ne kadar minnettar olduğumuzu sizin için ne kadar dua ettiğimizi iki satır da olsa yazmak istedim.Gerçekten hastanenize ilk geldiğimiz günden beri hastamız için canla başla nasıl mücadele ettiğinizi ve elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı biliyoruz.Hocam inanın şu son 3 yıllık süreçte yaşadıklarımızı kaleme almak istesem bir kitap yazabilirim.Sizin yatan bir hastanızın abimin ayakta olduğunu gördüğünüzde ki gözlerinizdeki parıltı heyecan ve abimin sevinci inanın hocam ilk günkü gibi gözümün önünden hiç gitmiyor.Sanırım bir doktor için en büyük sevinç bu olmalı. Abimin üzerinde çok ama çok emeğiniz var hocam. Sayın Prof DR Aynur Akın hocam başta size olmak üzere Memorıal hastanesi güler yüzlü personeline çok teşekkür ederim.Sizin gibi bu ülkede görevini benimseyen , hastasını seven doktorlarımız olduktan sonra hastalarımız tüm hastalıkların üstesinden gelir.Size karşı çok ama çok MİNNETARIZ hocam.
Memorial Kayseri Hastanesi 01 Mart 2019

Teşekür

Prof. Dr. Aynur AKIN

Ben Ahmet Ülker 06.02.2016 da hasteneniz yoğun bakım ünitesine yatım 45 günlük tedavi süreçim oldu Amelliyat için fakükteye sevketildigim süre içinde .Başta Prof .Dr. Aynur Akın hocam .Prof Dr.Alpen Akçan hocam olmak üzere ve bütün Dr hocalarıma ve hemşerelerimize temizlik personelimize yemekhane personelimize güvenlik görevllik personelimize şu anda ismini ve hatırlamadığım memorıal olaran bütün personelinize ayrı ayrı teşekür eder . Bu Memorıal hastanesini kayseri şehrimize gelmesine vesile olan herkeze ayrı ayrı teşekür ederim . Prof Dr Aynur Hocam Bende Emeğiniz Çok ALLAH Sizden Razı Olsun RABBİM Sizi Cennetile Mukafatlandırsın İnşallah
Memorial Kayseri Hastanesi 28 Şubat 2019

İyiliğin diğer adı.Profösör Aynur Akın

Prof. Dr. Aynur AKIN

12 ağustos günü sabah saatlerinde kapıldığımız umutsuzluk erciyes üniversite onkoloji odasında had safhaya ulaştığında ,kul sıkışmayınca hızır yetişmez sözüne uydu ve MEMORİAL hastahanesinden cevap geldi ambulans yola çıkıyor müjdesi ile adeta nefes aldık ve ambulansla 4.kattaki yoğun bakıma eşimi yatırdılar ben aşağıda yatış işlemlerini bitirip çıktığımda güler yüzü ile beni karşılayan bilgilendiren bir ekip vardı ve az sonrada sayın Profesör Doktor Aynur Akın geldi. Gerekli müdahale yapılmış ve eşim rahatlamış hatta konuşmaya bile başlamıştı. Ben sayın Aynur hocama minnettar ve müteşekkirim Kanatsız bir melek Aynur hocam. Bir hastaneden çok sıcak bir yuva ve tüm hastane bir aile sevkati samimiyeti ve sıcaklığı içinde insana kendini evindeymiş huzurunu veren ne böyle bir ekip ne böyle bir hoca galiba yok. Bir çok özel hastaneye gitmişliğim yakınlarında dahil tedavi almışlığımız var ama bu samimiyet ve sıcaklık başka yerde yok, lütfen abarttığımı düşünmeyin mekanik ve sadece görev olarak duygudan uzak bir hastane görmeden bu farkı anlayamazssınız. Ben 7 gündür burdayım herkes elinden gelenin fazlasınıda yaparak bizim için çırpınıyor yardımcı oluyorlar. Bu arada gözlemlediğim bir şey daha var insan ayrımı yok herkese aynı Şevkat ve anlayışla yardımcı oluyorlar tüm çalışanları hepside çok özel. Siz nasıl güzel insanlarsınız ne güzel yürekleriniz var. Saygılar hepinize de.
Memorial Kayseri Hastanesi 19 Ağustos 2018

Teşekkür

Prof. Dr. Aynur AKIN

Annem Servet Önem'in yoğun bakım ünitesinde yattığı iki hafta boyunca gösterdikleri olağan üstü yakın ilgi, hoşgörü ve destekleri nedeniyle başta sayın Prof.Dr.Aynur KARAYOL AKIN olmak üzere tüm yoğun bakım çalışanlarına ve hastane yönetimine teşekkür eder saygılar sunarım.
Memorial Kayseri Hastanesi 26 Ağustos 2013