Hasta Yorumları

"Op. Dr. B.Başak OVAYURT ÖNDEŞ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Op. Dr. B.Başak OVAYURT ÖNDEŞ

Hamileliğimin ilk anından doğumuma kadar ve sonrasında dahi her türlü manevi desteğini, güler yüzünü esirgemeyen ve eksiltmeyen,aklımıza takılan her soruda bize sakinlikle en ince ayrıntısına kadar anlatarak rahatlatan; ve tabiki sonunda beni doğuma bir o kadar sakin yollayan doktorumuza sonsuz Teşekkürler. İyiki tanıdım,iyiki yolum Onunla kesişti :) İnşallah en kısa zamanda 2.doğumumu da kendisiyle gerçekleştirmek dileğiyle :))
Memorial Ankara Hastanesi 28 Ağustos 2019

Biricik Doktorumuz..

Op. Dr. B.Başak OVAYURT ÖNDEŞ

Başak Hanım, canım doktorum... Çekirdek ailem sizin eşsiz hasta takibiniz sayesinde kocamaaan oldu. Alp’i ve Yaman’ ı kucağımıza sağlıklıca verdiniz, size minnettarım. Hastalarınızdan biri olduğum için kendimi hep çok şanslı hissettim, sonsuz teşekkür ederim, harika insan... Başarılarınız hep böyle zirvede sürsün ve siz hep bizimle olun. Sevgiler... Gönül ÖZTOPRAK
Memorial Ankara Hastanesi 08 Ekim 2018

Teşekkürler...

Op. Dr. B.Başak OVAYURT ÖNDEŞ

Sevgili doktorum Başak Hanım'a ve ekibine en içten teşekkürlerimi sunarım.ilk doğumumu başka bir özel hastanede yapmıştım,çok sıkıntı çektiğim için ikinci kez gebelik ve doğum korkulu rüyaydı benim için. İkinci gebeliğim daha sorunlu olmasına rağmen bebeğimi benden daha çok düşünen sevgili hocam Başak Hanım sayesinde bebeğimi 20 Temmuzda sağlıkla kucağıma aldım ve kendim de önceki sezaryene göre çok daha rahat bir iyileşme süreci geçirdim.Hemşire hanımlara da buradan ayrıca teşekkür etmek isterim. Mesleğini hakkıyla icra ettiklerini düşünüyorum.Saygılarımı sunuyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 04 Ekim 2017