Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Cenap DENER" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Minnet

Prof. Dr. Cenap DENER

4 yıl önce annemin rahatsızlığı sebebiyle tanıştık kendisiyle iyi ki diyorum iyi ki kendisini çıkardı allah karşımıza gerçekten cenap hocam gibi bir insan olamaz türkiyede tek olduğuna inanıyorum yönlendirdiğim tüm dostlarımda aynı fikirde hocama sonsuz teşekkürler
Memorial Ankara Hastanesi 14 Eylül 2019

Teşekkürler

Prof. Dr. Cenap DENER

Cenap hocama tavsiye üzerine gittim. cok samimi,icten, anlayışlı,sanki muayeneye degilde size cok değer veren bir arkadaşınızın yanina gitmisiniz.İsini içtenlikle yapan, başarılı bir hekim.iyiki Cenap hocami tanimisim.Keske bütün hekimlerimiz sizin gibi olsa.sizi tekrardan tebrik ediyorum.Hersey icin teşekkürler.
Memorial Ankara Hastanesi 09 Ocak 2019

Memnuniyet

Prof. Dr. Cenap DENER

Cenap Hoca için söylenebilecek çok şey var ancak benim için en önemlisi hastasıyla kurduğu samimane ilişkisi, hoşgörüsü ve deneyimi. Onunla hastalığınızı konuşurken verdiği bilgilendirmeyle kesinlikle sizi rahatlattığını görececeksiniz. Annemin safra kesesi ameliyatı için kendisine başvurduğumuz ilk günden beri sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi yakından tavırları anlatılmaz. Böyle doktorlarımzın artması temennisiyle. Cenap hocama tüm ailem adına tekrar saygı ve hürmetlerimi sunarım.
Memorial Ankara Hastanesi 15 Mayıs 2016