Hasta Yorumları

"Op. Dr. Deniz YILDIRAN SARICI" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

DOKTORDAN ÖTE

Op. Dr. Deniz YILDIRAN SARICI

Hamilelik sürecimin en başından en sonuna dek, bilmediğim, daha önce hiç tecrübe etmediğim bu stresli ve bir o kadar da özel zamanlarımda elimi bir kez olsun bırakmayan, her mesajıma, her aramama, yüz yüzeyken her soruma anında ve tek tek cevap veren, güleryüzünü hiç eksik etmeyen, kızımız biricik Leylamızı 12.03.2019 günü sağ salim kucağımıza veren canım doktorumuz Deniz Hanım, ailemiz için hep çok özel, en özel kalacaksınız. Sizi tanıdığımız güne onlarca şükür sebebimiz var. Sezeryan istediğim için bana saygı duyan ve sayesinde doğumdan birkaç saat sonra fıldır fıldır gezecek kadar harika bir sezeryan yapan canımız Deniz Hocamız iyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını ve hastalarınıza şifa dağıtan, minik yavrularına hayat veren ellerinizim dert görmemesini diliyorum. Aysel MERT
10 Ağustos 2019

Sonsuz teşekkürlerimizi sunarız

Op. Dr. Deniz YILDIRAN SARICI

Tanıştığımız ilk günden itibaren sıcaklığı, ilgisi ve titizliğiyle hep yanımızdaydı. Hamileliğim sürecinde yaşamış olduğum pek çok sorunda gece gündüz demeden arayıp bilgilendirip bizi yakından takip etti. En ufak detayı bile atlamadan araştırarak ve temkinli yaklaşarak benim ve bebeğimin sağlığımıza kavuşmamızı sağladı. Bebeğimde görülen gelişim geriliği nedeniyle 2 günde bir muayene oluyordum. 32. Haftada en son kontrolümüzde beni defalarca NST'ye bağlayıp yakından takip ederken bebeğim istenilen hareketlilikte olmadığı için beni bırakmadı ve yatış kararı aldı. Bu sırada hastaneden ayrılmadı. Odaya gelip NST sonuçlarını kontrol etti ve acil olarak sezaryan kararıyla bebeğimin hayatını kurtardı. Kendisine bana evladımı kucağıma almamı sağladığı için sonsuz teşekkür ederim. Kadın doğum katındaki hemşirelimize de ayrıca teşekkür ederim. Durumumu görerek bana güler yüzleriyle ve moral verici konuşmalarıyla hep destek oldular. Özellikle 1.155 gr doğan bebeğimize kendi evladı gibi özenle bakan ve yaşadığımız onca sıkıntılı zamanlarda bile bize hep güleryüzleriyle ve moral verici konuşmalarıyla destek olan yenidoğan yoğun bakım hemşirelerize ( Esra Dovan, Eda Kurtiş, Kevser Sert, Emel Ülger , Sultan Ordu, Kübra Birgül, Canan Uzun, Huriye Sulak , Tülay hanım ve Uğur bey) sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 10 Aralık 2018

GÜLER YÜZ SEVECENLİK

Op. Dr. Deniz YILDIRAN SARICI

KENDİSİ HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN SAMİMİ EN İÇTEN EN GÜZEL DOKTOR ÇOK YARDIMCI ÇOK TİTİZ ARAŞTIRMASI SEVGİ SELİNİ KARŞIYA GEÇİREN BİR DOKTOR ALLAHIM YOLUNU AÇIK ETSİN İNŞALLAH :)
Memorial Bahçelievler Hastanesi 04 Aralık 2018

Teşekkür ederim

Op. Dr. Deniz YILDIRAN SARICI

Doktor Deniz Hanım öyle sevecen ve öyle ince ki tüm gerginliğim gitti. Her konuda yardımcı oldu. Onunla karşılaşmak ve tanışmış olmak gerçekten büyük şans oldu benim için.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 24 Ekim 2018