Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Dicle ÇELİK" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

İyiki varsınız enerjisi yüksek güzel doktorumuz

Uzm. Dr. Dicle ÇELİK

Dicle hocamızla tanisali yaklaşık 9 yıl oldu.Oncelikle aile kavramindaki çocuklarımız en değerli ve kıymetli yapı taslarimizdir.Bundan dolayı doktorumuzda bir okadar değerli ve ozenli olmaliydi.Once oğlum kayranin ardından kızım ikranın ardından oğlum Zeyd yektanin doktoru ve ablasiydiniz.Cocuklarimizin her rahatsızlığında hastaneye gelemesek bile aradığımızda bizi dinleyen ve çözümler sunan her aradığımızda gece gunduz farketmeksizin kolayca ulaşabildiğimiz çocuklarımızın sağlığını yakından takip eden güvenerek çocuklarımızı getirebildigimiz ilgi alakasina, guleryuzune ve yuksek enerjisine ailecek hayran kaldigimiz değerli hocamız Dicle hocama teşekkürü bir borç bilirim.İyi ki varsınız hocam iyi ki sizi tanımışım cocuklarimi güvenle emanet edebiliyorum sizin bilgi ve deneyimlerinize, tecrubelerinize. Saygilar
Memorial Şişli Hastanesi 19 Aralık 2019

teşekkür

Uzm. Dr. Dicle ÇELİK

kızım 8. ayından beri (şu an 30 aylık) dicle hanımın kontrolünde. ne desem az istediğim her an ulaşabiliyorum. kendisine sıcak tutumu ve ilgisi için teşekkür ediyorum... süper bir hekim :)
Memorial Şişli Hastanesi 21 Aralık 2016

Doğum Hikayemiz

Uzm. Dr. Dicle ÇELİK,Uzm. Dr. Nerime SOYBİR,Op. Dr. Figen TAŞER GÜNEY

12 Mayıs 2014 sabaha karşı oğlumuz Mustafa Mete sürpriz yaparak 3 hafta erken dünyaya geldi. En başta tüm hamilelik sürecim boyunca ve doğum esnasında sakinliğiyle bana her zaman huzur veren doktorumuz Op.Dr. Figen TAŞER GÜNEY' e en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Oğlumun normal doğum ile dünyaya gelmesini istedik ancak ters duruşu nedeniyle ve Figen Hanım'ın sonsuz güven duyduğum kararı ile epidural sezaryen yoluyla doğumum gerçekleşti. Doğum esnasında ameliyathanede operasyon boyunca yanımdan ayrılmayarak, bana devamlı bilgi vererek beni rahatlatan Anestezi Uzmanı Doktor Nerime SOYBİR'e, ameliyathanede bulunan isimlerini bilmediğim tüm ekibe, hastanede geçirdiğimiz 2 gece boyunca beni sürekli bilgilendiren ve ilgisini eksik etmeyen C Blok 9.kat hemşirelerine, oğlumuz Mete'nin bundan sonraki süreçte doktoru olan Uzm. Dr. Dicle İNANÇ'a teşekkürlerimizi iletiriz. Sevgilerimle.
Memorial Şişli Hastanesi 18 Mayıs 2014