Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Dilek ERKAN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkürler

Prof. Dr. Dilek ERKAN

Dilek Hanım'a,Ankilozan Spondilit ile bağlantılı göz rahatsızlığım boyunca göstermiş olduğu ilginin ve alakanın yanı sıra tedavi döneminde verdiği moral ile iyileşme sürecime sağladığı pozitif katkılarından ve iyi bir doktor olmanın ötesinde fevkalade iyi bir insan olmasından dolayı büyük bir teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla
Memorial Şişli Hastanesi 08 Haziran 2019

Teşekkür

Prof. Dr. Dilek ERKAN

Prof. Dr. Dilek Erkan mesleğinde çok yetkin bir insan. Hastayı dinleme ve anlama konusunda kendini çok iyi yetiştirmiş. Özellikle tanı koymada hastadan veri elde etme ve verileri kullanabilme yeteneğini güven verici bir seviyede kullanabilmesi örnek bir hekim olarak öne çıkmasını sağlıyor. İlk kez muayene olmama rağmen kendisi hakkında çok olumlu düşüncelerle ayrıldım ofisinden. Mesleğine ve hastasına verdiği azami önem için çok teşekkür ediyorum. Kendisini göz ile ilgili konularda sorunları olan hastalara gönül rahatlığı ile öneriyorum. Nitelikli hekimlerin artmasında örnek alınabilecek kişilerin varlığı yaşam kalitemize katkı sağlıyor. Hocamıza başarılı nice güzel yıllar diliyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 26 Aralık 2017

Tesekkur

Prof. Dr. Dilek ERKAN,Doç. Dr. Barış SÖNMEZ

17 ekim gunu hastanenizin goz bolumunde once Barış Bey sonrasında Dilek Hanıma muayene oldum. Her iki değerli hekimimizin ilgileri ve bilgilendirici yönlendirmeleri icin cok cok tesekkurler. İlgili bolum hasta kabulden Munevver Hanim ve goz bolumu yardimcisi Seda hanima guler yuzlu karsilamalari ve ilgilerinden oturu cok tesekkurler.
Memorial Şişli Hastanesi 17 Ekim 2015