Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Haydar AKINCI" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Doğru Tanı ve Açıklayıcı Yaklaşım

Uzm. Dr. Haydar AKINCI

Dr. Haydar Akıncı her ziyaretimizde gerek oğlumuz ile iletişimi, gerek tanısındaki hızı ve doğruluğu ile bize çok yardımcı oluyor. Ayrıca bir anne olarak kendisine dilediğim zaman ulaşabiliyorum. Bu ilgi ve alakası çok teşekkür ediyorum.
Memorial Ataşehir Hastanesi 20 Şubat 2019

A'dan z'ye

Uzm. Dr. Haydar AKINCI

Basit bir üst solunum yolu enfeksiyonu başka doktorlarin ihmalkarligi yuzünden epey sıkıntı yaratmisti. Haydar bey A'dan Z'ye her detayla ilgilenip durumu toparladı. Bol bol açıklama yapan ilgili ve çok bilgili bir doktor.
Memorial Ataşehir Hastanesi 10 Aralık 2018

Doğru Teşhis ve Tedavi İçin Teşekkürler

Uzm. Dr. Haydar AKINCI

Bebeğimiz tatilde ateşlenmiş ve tüm vücudunda deri döküntüleri oluşmuştu. 2 gün sonra pazar akşam üstü tatilden döndük. Bebeğimiz daha iyiydi ve bebeğin doktoru Temmuz sonuna kadar yurt dışında olduğundan bebeği değerlendirememişti. Pazartesi bebeği bırakıp işe gittiğimde bebeğim daha iyiydi. İş dönüşü bebeğin ateşi yine çıkmış ve döküntüleri artmıştı. Bu nedenle Memorial Ataşehir'e götürdük ve doktor Haydar bey kontrol etti. Daha sonrasında başka drlarla da konuşma şansı bulduğumda bebeğin döküntülerinin Kızıl ile çok uyumlu olduğunu ilettiler. Haydar bey bu durumu gayet iyi teşhis ederek normalde bu kadar küçük bebekte Beta görülme ihtimali neredeyse yok gibiyken bebekten beta testi istedi ve sonuçta Beta + çıktı. Sonuçta tedavi doğru bebeğimiz Beta olmuştu ve 2 gün sonra kontrole gittiğimizde (bugün) bebeğimiz gayet iyiydi. Tedavi ve teşhis doğruydu. Tekrardan Dr. Haydar beye çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle, Durdane
Memorial Ataşehir Hastanesi 18 Temmuz 2018