Hasta Yorumları

"Prof. Dr. İbrahim H. TAÇYILDIZ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Mide Ameliyatı Hakk...

Prof. Dr. İbrahim H. TAÇYILDIZ

Merhabalar; 2014 Yılında Annemin Midesindeki daralmadan dolayı cerrahi operasyon geçirmesi gerektiği kanaati oluşturuldu. İlimiz ve Bölge illerden araştırmalarını yaptığım araştırmalarda ameliyatın acili yeti ve önemi noktasında birçok geri dönüşler aldım, Yaptığım tüm araştırmalar moral ve umut kırıcı nitelikteydi. Öyleki ameliyatın riskinden dolayı çoğu doktorlar bu ameliyatı yapacak gerekli şartların bölgemizde sağlanamayacağı yönündeydi. Bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Memorial Dicle Şubesinde görev yapan Prof. Dr. İbrahim Halil TAÇYILDIZ Hocam tarafından annem ameliyat edildi. İlk görüşmemizden taburcu olduğu güne kadar ilgi ve alakasını hiç eksik etmeyip aynı Güleryüz ve güveni her daim bizlere verdi Hocamın mesleklerindeki yüksek bilgi ve tecrübeleri neticesinde bir hayli uzun ve zor geçen ameliyat sonrası annemde herhangi bir komplikasyona rastlanmadı. Annemin şu an sanki bu hastalığı hiç yaşamamış gibi hayatına devam ediyor olması Önce ALLAH’a sonra Sayın hocama bağlıdır.Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık Hocam, ömrünüz sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin.
Memorial Dicle Hastanesi 26 Temmuz 2016

Genel cerrahi ameliyatım hakk.

Prof. Dr. İbrahim H. TAÇYILDIZ

Kontrole geldiğimde bana ilgi ve alakasını eksik etmeyen doğru bi şekilde hareket etmemi sağlayan degerli doktorum başta İbrahim halil hocam olmak üzere ameliyat ekibinden melisa hanima ve mehmet beye aynı zamanda aziz Beye ve adını hatırlayamadiğim tüm arkadaşlara,pansumana geldiğimde işinin ehli olan arkadaşınız bilal beye ve çıkış işlemleri esnasında bizimle ilgilenen ebru hanima ve siz değerli memorial çalışanlarına kendim ve ailem adına cok cok tesekkur ediyorum.
Memorial Dicle Hastanesi 21 Mayıs 2015

Kolon Ameliyatı

Prof. Dr. İbrahim H. TAÇYILDIZ,Uzm. Dr. Metin ÇINGI,Op. Dr. Hakan MERAL

Kalın bağırsağımda polip olduğu 9 ay önce teşhis edildi. Doktorum bunu kolonoskopi ile alınabilir diyerek beni 3 ay boyunca her ay kolonoskopi yaparak üst kısmını alarak oyaladı. Bunun çözüm olamayacağını öğrendik ve birkaç farklı yerlerden Sayın PROF. DR. İBRAHİM H.TAÇYILDIZ'ı önerdiler. Sayın Doktorumun yapmış olduğu muayene sayesinde ameliyat kararı verdiler. 03 Şubat 2014 tarihinde Ameliyat oldum. Bu ameliyatımdan dolayı başta PROF. DR. İBRAHİM H. TAÇYILDIZ'a çok teşekkür ediyorum. Yine Sayın OP. DR. HAKAN MERAL'e çok teşekkür ediyorum. Yine Sayın doktorlarım ve ekibine de teşekkür ediyorum. Ayrıca yoğun bakımda geçen sürede de Sayın DR. METİN BEY ve ekibine de teşekkür ediyorum. Yine hastanenizde yattığım sürede tüm hastane personelinin göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka için de ilgilenen tüm personelede teşekkür ediyorum.
Memorial Dicle Hastanesi 26 Şubat 2014