Hasta Yorumları

"Prof. Dr. İsmail Hakkı TEKKÖK" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Muayene

Prof. Dr. İsmail Hakkı TEKKÖK

Prof.dr İsmail Hakkı Tekkök hocam Poliklinik hizmetleri ,hastaya yaklaşım ve motivasyon çok güzel çalışan görevli personeller ilgililer teşekkür ediyorum
Memorial Ankara Hastanesi 18 Şubat 2020

Postop Nöroşirürji hastası ve hekimi hastanenizde

Prof. Dr. İsmail Hakkı TEKKÖK

Sayın hocam Prof. Dr. İsmail Hakkı Tekkök'ün, beynimdeki DEV tümörü çıkardığı 2013 yılından beri hastasıyım. Ameliyatım TOBB ETÜ hastanesinde gerçekleşmişti. O günden beri hocam nereye ben oraya kontrole. Hocam Memorial Ankara bünyesinde yer alacağını bildirdiğinden, 2018 yılında kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuş olmakla birlikte, kontrolüm için 25 Kasım 2019 tarihindeki randevum ilk kez hastanenizde gerçekleşti. Sayın hocam sadece benim ailemden dört kişinin ameliyatlarını, başarıyla gerçekleştirmiş ve sevdiklerimi sağlıklarına kavuşturmuştur. (Ki kritik görüldüklerinden, ulaşabildiğimiz bazı cerrahların yapmaktan imtina ettikleri ameliyatlar) Kıymetli hocam, hastasını takip eden, bakan değil gören, araştırmacı, analitik düşünme becerisi üst düzey, çözüm odaklı, hasta-doktor-ekip iletişim yetileri ile emsallerinden farkını hemen görebildiğim, benzeri az bulunur, bana göre alanında “DEHA” desem, sanırım hakkındaki fikrimi anca karşılar, çok çok kıymetli bir hekim. Sağlığına, refahına duacıyım, iki cihanda hakkını ödeyemem. Yüce Mevla her türlü fenalıktan esirgesin, beni hocamla karşılaştırdığı için sonsuz şükürler olsun. Tüm ihtiyacı olanlara şifa-derman olmaya devam edebilsin. Yukarıda bahsettiğim üzere, hastanenizdeki ilk randevumdu. MR görüntüleme ve öncesinde laboratuvar teknik ekibini gözlemleme şansım oldu. Gerek radyoloji, gerekse laboratuvar çalışanlarının hemen göze çarpan profesyonellikleri yanısıra nezaketli yaklaşımları takdire şayan, hasta gözüyle tam da olması gerektiği gibi. Hastane ortamı, pırıl, pırıl, özenle temizlenmiş. MR cihazı ışıl, ışıl, yeni nesil ve görüntüleme becerisi de başarılı (görüntüleri ayırd edebilecek hale geldim zaman içinde). Emeği geçen tüm hastaneniz çalışanlarını bu konularda tebrik etmek isterim. Gerçi takdir edilmesi gereken en önemli husus, saygıdeğer hocam Prof. Dr. İsmail Hakkı Tekkök'ün hastaneniz bünyesine katılmasını sağlayan seçici öngörüdür. Öncelikle saygıdeğer hocam Prof. Dr. İsmail Hakkı TEKKÖK beyefendiye ve tüm emeği geçen hastane çalışanlarına teşekkürlerimi iletmenizi rica ederim. Saygılarımla.
Memorial Ankara Hastanesi 27 Kasım 2019

teşekkür

Prof. Dr. İsmail Hakkı TEKKÖK

İsmail Hocayı tanımak bizim için büyük bir şans oldu. Her muayeneye gittiğimizde bize engin bilgisi,sabrıyla destek oldu. İyi ki sizi tanıdık. İyi ki varsınız.
Memorial Ankara Hastanesi 29 Mayıs 2019

Teşekkür ediyorum hep....

Prof. Dr. İsmail Hakkı TEKKÖK

Sayın İsmail Hocam Selam, Yıl 1997-2001 yılları arasında görev yaptığınız hastanede beni bel fıtığı ameliyatı yaptınız size hep teşekkür ediyorum davranışlarınızla sevginizle örnek kişiliğinizle gönlümüzdesiniz iyi ki varsınız hocam saygılarımla...Sadık Akpınar
Memorial Ankara Hastanesi 30 Mart 2019

Teşekkür

Prof. Dr. İsmail Hakkı TEKKÖK

Sayın Prof.Dr. Îsmail Hakkı Tekkök hocamla ilk tanıştıĝım andan itibaren keyifli bir muayene süreci yaşadım.Îlgili nazik ve rahatsızlıĝımla ilgili bilmediĝim konularıda beni aydınlatıcak şekilde bilgilendirdiĝi için çok teşekkür ediyorum.Ülkemizde siz ve sizin gibi doktorlarla tanışma şansını bulabildiĝim için kendimi şanslı hissediyorum.Allah size saĝlıklı uzun ömürler versin.Benim şahsi fikrim doktorlar yeryüzüne gönderilmiş melekler..ve sizde benim için öylesiniz.iyiki varsınız..ilginiz ve nazik tavrınız için tekrar tekrar teşekkürler.
Memorial Ankara Hastanesi 24 Kasım 2018