Hasta Yorumları

"Op. Dr. Kemal DEMİR " için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Tesekkur

Op. Dr. Kemal DEMİR

Uzun suredir kemal beye oğlum ve kendim ile ilgili rahatsızlıklar için gelmekteyiz. Rahatsızlığımla ilgili koyduğu doğru teşhis , tedavi ve güler yüzlü anlatımlarından dolayı çok tesekkur ederiz.
Memorial Şişli Hastanesi 22 Ocak 2020

Teşekkür

Op. Dr. Kemal DEMİR

Senelerdir yaşadığım sağlıklı nefes alamama problemi ile başvurduğum Kemal Bey sayesinde nefes almaya başladım.Butun çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim,sevgi dolu,kibar,kendine güvenen,işini seven,hastanın durumunu çok iyi analiz eden,en önemlisi iyi bir insan olduğu için sonsuz teşekkürler. Saygılar Canan TOPRAKHISAR
Memorial Şişli Hastanesi 04 Ocak 2020

Teşekkürler

Op. Dr. Kemal DEMİR

Ameliyat öncesi ve sonrası tüm aşamaları tek tek, usanmadan uzun uzun anlattı ve her bir adım doktorumun söylediği gibi gerçekleşti. Kemal beyin ilgisi, alakası inanılmazdı. Hastasını rahatlatan tavrı ve güleryüzü ameliyata daha rahat girmemi sağladı. İlk ameliyatımdı fakat olağanın dışında hiçbir ağrı yaşamadan süreci atlatmamı sağladı. İnanılmaz pozitif olan doktoruma ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 03 Eylül 2018

Burun Ameliyatım için Teşekkür

Op. Dr. Kemal DEMİR

15/12/2017 de Memorial Şişli Hastanesinde Op.Dr.Kemal Demir'e burun ameliyatı oldum.Gerek ameliyat öncesi,gerekse ameliyat sonrası ilgi,alaka ve Güleryüz'ünü esirgemeyen,operasyon öncesi ve sonrasını tüm detayları ile sıkılmadan tekrar tekrar anlatan,anlattıkları birebir gerçekleşen,işinin ehli saygıdeğer doktorum Kemal Bey'e en içten teşekkürlerimi iletirim. Sayılarımla, Tuncay Arabacı
Memorial Şişli Hastanesi 27 Aralık 2017

Burun Ameliyatım

Op. Dr. Kemal DEMİR

Sayın Dr. Kemal Demir iki hafta önce burun ameliyatımı yaptı ve elleri dert görmesin sorunsuz bir süreç geçirdim. Gerek işine olan hakimiyeti gerekse tatlı dil ve güler yüzüyle hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadı ve her aşamayla yakından ilgilendi. Sayesinde hem nefes alma problemim hem de burnumdaki deformasyon ortadan kalktı. Kendisi artık ailece güvenle gittiğimiz doktorumuz ve başarılarının devamını diliyorum. İyi ki kendisine rastlamışım. Allah dert vermesin ama herhangi bir tedavi ya da operasyon sürecinde gözü kapalı gidilecek doktordur Kemal bey. Tekrar teşekkür ediyorum, sevgiler.
Memorial Şişli Hastanesi 17 Temmuz 2017

Sonsuz teşekkürler

Op. Dr. Kemal DEMİR

yıllardır düşünüpte güvenemediğim için gerçekleştiremediğim burun ameliyatım sevgili doktorum kemal demir sayesinde gercekleşti. Süreçteki güven veren konuşmaları, ilgisi, nazikliği, işine olan sevgisi ve insanlığı için sonsuz teşekkürler. O bir supermandir:)
Memorial Şişli Hastanesi 28 Nisan 2017

Eşimin burun ameliyatı

Op. Dr. Kemal DEMİR

31 Ocak 2017 salı günü öğleden sonra saat 2 de eşim bahar Yaman in burun ameliyatı ni çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren sn.kemal demir ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Memorial Şişli Hastanesi 04 Şubat 2017

Teşekkür

Op. Dr. Kemal DEMİR

3 Ekim 2016 tarihinde , Op. Dr. Kemal Demir , septum deviasyonu ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi durum değerlendirmesi, gelişecek süreç, ameliyat akışı ve sonrasında yaşanacak herşeyi o kadar net ve güven vererek anlattı ki, hiç tereddüt etmedim. Kemal Bey ne anlattıysa da birebir ayınısını yaşadım . En önemlisi dediği gibi ; ağrısız-sızısız ve sorunum çözülmüş bir süreç yaşadım. Öncelikle ; doktorum Kemal Bey'e, tüm ekibine, yatış dönemimde yardımcı olan hemşirelere ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederim. Güvenmek ve kendini teslim etmek , akılda soru işareti kalmadan bir hastalık süreci geçirmek ve iyileşmek sayenizdeydi. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla,
Memorial Şişli Hastanesi 11 Ekim 2016

Bebeğimizin Dil Bağı Operasyonu

Op. Dr. Kemal DEMİR

8,5 aylık oğlumuzun dil bağı operasyonu esnasında bize gösterdiği destek, samimiyet ve vermiş olduğu güven için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kendisi için mutlaka çok basit olan operasyonun, bizde yarattığı stresi görmekte baba kimliğini kullanmış olması ve sürecin her kısmında bize gösterdiği anlayış ve profesyonellik için de çok teşekkür ediyoruz.
Memorial Şişli Hastanesi 09 Ocak 2015

Samimiyet ve Güven

Op. Dr. Kemal DEMİR

KBB Bölümü'ndeki Op. Dr. Kemal Demir'e samimiyetinden, ilgisinden ve güven veren duruşundan dolayı sizlere ve Kemal Bey'e teşekkürlerimi sunarım.
Memorial Şişli Hastanesi 10 Mart 2014

Teşekkür

Op. Dr. Kemal DEMİR

Yıllardır burnumla ilgili yaşadığım nefes alamama ve sinüzit sorunlarıyla ilgili olmam gereken ameliyat için sıfır stresle beni hazırlayan,sorunsuz geçen ameliyatım ve ameliyat sonrası tedavim için,sevecenliği,sempatisi ile gerek benim,gerek ailemin güvenini sağlayan canım doktorum Dr.Kemal Demir.... Size ne kadar teşekkür etsem az.KBB üstüne sizden başka doktor tanımam bundan sonra,bir kez daha sonsuz teşekkürler...
Memorial Ataşehir Hastanesi 20 Aralık 2013

Kaliteli Yaşama Merhaba...

Op. Dr. Kemal DEMİR

Burnumda meydana gelen küçük bir yara nedeni ile Ataşehir Memorial Hastanesi'ne gittiğimde çocukluğumdan beri beni rahatsız eden bir problem ile yüz yüze gelmiş oldum...Burundan nefes almakta çok zorluk çektiğimi biliyordum ama bu sorunun hayatıma getirmiş olduğu negatif sonuçlarının bu kadar farkında değildim..Farkındalığımı sağlayan, burundan nefes almakta zorluk çekerek yaşamış olduğum sorunların hayatıma negatif etkilerini açık, net bir şekilde bana ifade eden ve aklımda en ufak bir şüphe dahi bırakmayacak kadar güven vererek o anda ameliyat olmaya karar vermemi sağlayan sevgili doktorum Op. Dr. Kemal DEMİR'e sonsuz teşekkür etmek istiyorum.. Keşke her doktor sizin gibi hastasına karşı bu kadar saygılı, özenli ve hassas olabilse.. Ameliyat öncesinden, ameliyat günü ve sonrasındaki kontrollerde dahil olmak üzere birebir hastalığımla ilgili gelişmeleri takip etmeniz mesleğinize olan sevgi&saygının ne kadar büyük olduğunun bir göstergesi.. KBB'de artık benim için tek isimsiniz.. Hayatınız boyunca tüm başarılar&güzellikler sizinle olsun..
Memorial Ataşehir Hastanesi 08 Nisan 2013