Hasta Yorumları

"Op. Dr. Kemal ERTAŞ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

SONSUZ TEŞEKKUŔLERİMI SONUYORUM.SAYIN OP.DR.KEMAL ERTAŞ HOCAMIZ MEMORIAL IN SÜPER KAHRAMANI

Op. Dr. Kemal ERTAŞ

Başta üroloji hocam Op.Dr.Kemal ERTAŞ hocama binlerce Allah razı olsun. sağ olduğum sürece hocama hep duacıyım. Diyarbakir Memorial hastanesinde ki hocamiz Op.Dr Kemal ERTAŞ hastanenin süper kahramanıdır.ellerinden öperim..
Memorial Diyarbakır Hastanesi 25 Temmuz 2019

HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MEMORİAL

Op. Dr. Kemal ERTAŞ

Hiç olmadığı kadar iyi mütevazı bir hoca. Abi , baba gibi davrandı. Ömrümde ilk defa öyle hocaya denk gelmenin sevinci içerisindeyim. Memorıial ailesinde Kemal hoca gibi bir doktoru barındırdığınız için çok teşekkür ederim.
Memorial Dicle Hastanesi 18 Nisan 2019

BAŞARILI,AĞRISIZ GEÇEN AMELİYATIM İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM

Op. Dr. Kemal ERTAŞ

BÖBREK TAŞI AMELİYATIMI YAPAN BAŞTA OP. DR KEMAL ERTAŞ , SEKRETERİ ROJDA HANIM VE TÜM HASTANE ÇALISANLARINA İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI EN DERİN SAYGILARIMI SUNARIM.. TEK BÖBREKLİ OLDUĞUMDAN DOLAYI ENDİŞELERİM VARDI FAKAT SAYIN HOCAM TÜM SORULARIMI CEVAPLADI BAŞARILI VE AĞRISIZ GEÇEN AMELİYATIM İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM .. ÖMER EREN.
Memorial Dicle Hastanesi 11 Nisan 2019

Herkese tavsiye ediyorum

Op. Dr. Kemal ERTAŞ

Sağ böbrek taşım nedenıyle başvurduğum Op. Dr Kemal Ertaş ve sekreteri Rojda hanım benimle çok ilgilendiler.Sorularımı yanıtsız bırakmadan beni aydınlattılar.Ameliyat sonrası kısa sürede toparlandım ilgilerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.. MERYEM GÜZEL
Memorial Dicle Hastanesi 02 Nisan 2019

HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER..

Op. Dr. Kemal ERTAŞ

Başta doktor Kemal hocanın ve çalışanlarının vermiş olduğu tedavi ve ilgi alakasından dolayı memnuniyetimi bildirmek istiyorum sağlığıma kavuştum Kemal hocaya , Rojda hanıma teşekkürlerimi sunuyorum
Memorial Dicle Hastanesi 21 Mart 2019