Hasta Yorumları

"Doç. Dr. Kudret ERKENEKLİ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkürler

Doç. Dr. Kudret ERKENEKLİ,Op. Dr. Nesrin FENER

9 ay boyunca hamileliğimi Nesrin Hoca takip etti, sayesinde çok rahat, güven dolu, keyifli bir hamilelik geçirdim. Her konuda bilgilendirdi, rahatlattı, her zaman fazlasıyla zaman ayırdı. Güler yüzü ve enerjisiyle her muayenede kendimi çok iyi hissettirdi. Kendisine çok teşekkür ederim, çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum kendisini. Bir diğer teşekkür ise doğumuma giren Kudret Hoca için. Nesrin hocanın şehir dışında olması nedeniyle doğumuma kendisi girdi. O da harika bir insan, normal doğum istediğimi bildiğinden, tüm gayreti ve sabrıyla normal doğumu gerçekleştirdi. Bayram günü olmasına rağmen saatlerce yanımda kaldı ve anne şefkatiyle destek verdi. Sakinliği, güven dolu sesi ve sabrı sayesinde çok rahat bir süreç yaşadım ve normal doğumu yaptım, ona da sonsuz teşekkürler. Ve bir diğer kahraman ise Meltem ebe:) 24 saat boyunca kardeşim gibi ilgilendi, her an yanıbaşımdaydı. Onsuz bir doğum sürecini asla düşünemiyorum. Memorial doğum katını gerçekten onsuz düşünemiyorum, harika bir ebe, harika bir destekçi, ona da çok çok teşekkürler..
Memorial Ankara Hastanesi 20 Haziran 2019

Kudret hocamızı ve ekebini ve meltem ebeyi tebrk ederiz.

Doç. Dr. Kudret ERKENEKLİ

Kudret hoca, meltem ebe ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz. Gerçekten hastamızı kendi hastaları gördüler ve ilgilendiler.
Memorial Ankara Hastanesi 20 Haziran 2019

Teşekkür

Doç. Dr. Kudret ERKENEKLİ

05.06.2019 tarihinde üçüncü yavrumu Allah’ın izni ile dünyaya getirdim. Doç. Dr. Kudret Erkenekli hanımefendi ve ebe Meltem Hanım, güleryüzleri, samimi ve üstün gayretleri ile bizlere çok yardımcı oldular. Tüm Memorial Ankara ekibine sonsuz teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 06 Haziran 2019