Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Mehmet ÇELİK" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkürler

Doç. Dr. M. Teoman YANMAZ,Doç. Dr. Songül BÜYÜKKALE,Doç. Dr. Züleyha AKGÜN,Uzm. Dr. Mehmet ÇELİK

Hastanenize randevu alıp geldiğimizde ilk karşılaştigimiz algoloji doktoru Mehmet çelik e bizim için çok kıymetli diğer hocalarımızla tanismamiza vesile olduğu için çok çok teşekkür ederiz,sayesinde tanıdığımız Songül büyükkale hocamıza bizimle adeta bir kardeşi gibi güzel ilgilendiği için çok çok teşekkür ederiz yaptığı iyiliği asla unutmayacağız ve yine Songül hocamız sayesinde tanıştığımız Züleyha Akgün hocamıza herşey için çok teşekkür ederiz son olarak tedavimize devam eden Mustafa Teoman yanmaz hocamıza insanlıklari olsun bize yardımları olsun herşey için çok çok teşekkür ederiz, Allah hepsinden razı olsun
Memorial Şişli Hastanesi 09 Ekim 2019

Teşekkürler

Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM,Uzm. Dr. Mehmet ÇELİK

Hastanenizde rektum kanseri tedavisi görmekteyim.Tedavimin ilk aşaması olan radyoterapi esnasında Esra Hanımın sadece benimle değil tüm hastalarına gösterdiği ilgi ve yaklaşım hem rahatlatıcı hem de güven verici olması açısından takdire şayandı. Mehmet Bey ise bir sonraki aşama olan port ameliyatımın öncesi ve sonrası beni çok rahat hissettirerek işinde ne kadar yetkin olduğunu ispatladı. Her ikisine de ne kadar teşekkür etsem azdır.
Memorial Şişli Hastanesi 04 Haziran 2018

Teşekkür

Uzm. Dr. Mehmet ÇELİK

Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yıllardan beri çektiğim baş ağrıma çare buldunuz.Çok doktora gittim ve birçok ilaç aldım.Buna rağmen ağrım beni terk etmedi.Ümitsizliğe düştüm.öğrenilmiş çaresizlikle geçeceğine dair inancım kalmamıştı.Ama ağrısız gün geçirmeyince mecbur tekrar doktor arayışına girdim ve iyiki sizi bulmuşum.Emin ve ehil bir ele ihtiyacım olduğunu yaklaşık 20yılın sonunda anlamış oldum.Gerçekten çok çok teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar diliyorum..
Memorial Şişli Hastanesi 11 Aralık 2017

iyilesme

Uzm. Dr. Mehmet ÇELİK

Operasyon sonrasi agrilarim azaldi ve gunluk hayatima geri dondum.Tesekkurler
Memorial Şişli Hastanesi 30 Ekim 2017