Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Tesekkur...

Prof. Dr. Mehmet DEMİRTAŞ,Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

Mehtap Hoca ile tanistigim ve O'nun hastasi oldugum icin kendimi cok sansli hissediyorum. Memorial Hastanesi'nin doktorlarina her zaman guvenim tamdir, Mehtap Hoca ile birlikte bu guven ikiye katlandi. Kendisi ile tanistigim için cok mutluyum. Herkese onerecegimden supheniz olmasin...
11 Kasım 2016

Teşekkürler

Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

İnsanainsan gibi davranan nadir insanlardansınız branşınızda başarılı sevecenteşhinizde yanılmayan beni hayata kavuşturdunzsize ailce çok teşşekür edriz saygılar sevgiler hastanız sedat güleç ve ailesi.
Memorial Şişli Hastanesi 10 Ağustos 2016

İnsana insan gibi davranan sevgili doktorum

Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

Sizin gibi bir doktorla tanıstıgımız için kendimizi çok şanslı hisediyoruz.branşınızdada çok başarılı süper bir doktorsunz başarılarınızın daim olması dileğiyle saygılar sevgiler.
Memorial Şişli Hastanesi 10 Ağustos 2016

TEŞEKKÜRLER-

Uzm. Dr. H. Suavi TÜFEKÇİOĞLU,Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

2014 Ocak ayında,anjiyo kararı vererek,Suavi Hocama yönlendirmiştir.Zor bir işi başararak,beni sağlığıma kavuşturan hocalarıma teşekkürü borç bilirim.Sevgi ve Saygılarla Tayfur Altıok
Memorial Şişli Hastanesi 27 Ocak 2016

Anjiyo ve hayata dönüş

Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

11 Ekim 2014 tarihinde rahatsızlığım nedeniyle başvurduğum Memorial Şişli Kardiyoloji Servisi Uz. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK tarafından muayene ve sonrası koymuş olduğu teşhis ve hastaneniz Koroner Yoğun Bakım Ünitesindeki kontrol altında tutulmam sırasında tüm personelin gösterdiği ilgi ve alaka süperdi. Müteakiben Uz.Dr. H.Suavi TÜFEKÇİOĞLU tarafından gerçekleştirilen anjiyo ve stent operasyonu sonrasında sıhhatime kavuşmam ise benim için bir mucizeydi. Bu mucizenin gerçekleşmesinde emeği geçen başta Koroner Yoğun Bakım Ünitesi doktor ve hemşireleri ile muayenem ve sonrası gerçekleşen operasyonlardaki doktorlarıma sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.
Memorial Şişli Hastanesi 17 Ekim 2014

Anjiyo ve stent

Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

Koroner Yoğun Bakım Ünitesinde 11 Ekim2014 -14 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan tetkik ve tedavimde emeği geçen başta Uz. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK ve Uz.Dr. H.Suavi TÜFEKÇİOĞLU ile ünitede görevli tüm sağlık personeline gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı eşim ve şahsım adına sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamı ve sağlık dağıtacağınız aydınlık günler dileğiyle.
Memorial Şişli Hastanesi 15 Ekim 2014

Dayım Ercumend Kececi

Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

Dayımın durumu cok agırdı. Kalp damarlarından sadece 1 tanesi calısıyor ayrıca ağır amfizemi var. Mehtap Hn sagolsun verdiği ilaclar ve uyguladıgı tedavi sayesinde dolaşım bozukluğuna bağlı bacaklarındaki şişlik ve yaralar , akciğerlerinde gelişmiş olan ileri derecedeki enfeksiyon iyileşti.. Ve su an daha rahat nefes alıyor. Mehtap Hn a gösterdiği yakın ilgisi ve sabrı için dayım , annem ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Saygılarımla Dilek Cebeci
Memorial Şişli Hastanesi 04 Ekim 2013

Teşekkür

Uzm. Dr. Mehtap KILIÇGEDİK EMEK

Nefes alamadığım için Dr. Mehtap Hanım'a muayene olmaya geldim kendisinin ilgisine ve bilgisine ayrıca teşekkür ederim sayesinde acil olarak anjio oldum stent takılması gerektiği söylendi. Dr. Mehtap Hanım sayesinde hayati tehlikeyi atlattım. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim kardiyoloji deyince kendime ve çevreme söylediğim ve bildiğim en iyi Doktor.
Memorial Şişli Hastanesi 28 Mart 2013