Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Ş. Murat APAYDIN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Coronavirus şüphesi

Uzm. Dr. Ş. Murat APAYDIN

Coronavirus salgını belirtileri taşıdığım düşüncesi ile 25.03.2020 tarihinde Kayseri Memorial Hastanesinden telefonla tıbbi destek almak için müracaat ettim hastaneniz Uzman Doktorlarından Ş.Murat Apayadın ile yaptığımız görüntülü görüşme ile öncelikle şikayetlerimi ilettim sonra kendileri konu hakkında beni detaylı bir şekilde bilgilendirdiler ayrıca kullanmam gereken ilaçları ve nasıl kullanacağımı ve ayrıca neler yapmam gerektiğini uzun uzun anlattılar bu görüşme öncelikle beni pisikolojik olarak çok rahatlattı ve tarafıma verilen ilaç tedavisini uyguladım ve bugün tekrar kendisini arayarak gelişmeleri anlattım gayet sakin ve dikkatlice beni dinleyerek yine önerilerde bulunup istediğim zaman kendisini arayabilecegimi de belirterek görüşmeyi sonlandırdık. Ben kendisine hastaya yaklaşımından ilgisinden hoş görüsünden samimiyetinden dolaylı çok çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız Dr. Murat bey
Memorial Kayseri Hastanesi 30 Mart 2020

Teşekkürler

Uzm. Dr. Ş. Murat APAYDIN

GEREK ANNEM FATMA ARABACILAR, HAMİLE EŞİM BURCU HANIM ,GEREKSE EŞİMİN KIZ KARDEŞİ İÇİN DR.MURAT BEY ELİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPIYOR.SADECE DR.GİBİ DEĞİL HASTANIN O AN PSİKOLOJİSİNİ DE İYİ ANLIYOR VE MORAL MOTİVE EDİYOR.HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ İYİ Kİ VARSINIZ MURAT HOCAM.
Memorial Kayseri Hastanesi 19 Mayıs 2014

Kayseri Hastanesi Ekibi

Uzm. Dr. Ş. Murat APAYDIN

İlimizde yeni açılan hastanenin check up hediye hizmetinden faydalanmak için başvurdum; sadece kan-idrar tahlilinden ibaret olacağını düşündüğüm hizmetin tam kapsamlı bir check up olması ilgimi çekti.. Hastane çok güzel; personelin ilgisinden oldukça memnun kaldım. Özellikle Memorial Kayseri Hasta Sorumlusu Meryem Hanım'a ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederim. Dr. Murat Apaydın'a ayrıca teşekkür ederim.
Memorial Kayseri Hastanesi 05 Mart 2013