Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Nerime SOYBİR" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkürler

Uzm. Dr. Nerime SOYBİR

04.01.18 tarihinde laparoskopik myomektomi operasyonu olmak için C blok 3507 nolu odaya giriş yaptığımda çok korkuyordum. İlk operasyonumdu, uyuma fikri ve ayılma süresinde beni neler beklediği çok endişelendiriyordu. Nerime hanım'ın güler yüzü, soğukkanlı yaklaşımı beni sakinleştirdi. Gözlerimi uykudan uyanıyormuş gibi açtım, aldığım anestesinin hiç bir belirtisi ve rahatsızlık hissiyatı olmadı. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca odaya girdiğim andan taburcu olana kadar her nazımı çeken, özenle ilgilenen Dilek Acar hemşireye sonsuz teşekkür ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 18 Ocak 2018

Doğum Hikayemiz

Uzm. Dr. Dicle ÇELİK,Uzm. Dr. Nerime SOYBİR,Op. Dr. Figen TAŞER GÜNEY

12 Mayıs 2014 sabaha karşı oğlumuz Mustafa Mete sürpriz yaparak 3 hafta erken dünyaya geldi. En başta tüm hamilelik sürecim boyunca ve doğum esnasında sakinliğiyle bana her zaman huzur veren doktorumuz Op.Dr. Figen TAŞER GÜNEY' e en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Oğlumun normal doğum ile dünyaya gelmesini istedik ancak ters duruşu nedeniyle ve Figen Hanım'ın sonsuz güven duyduğum kararı ile epidural sezaryen yoluyla doğumum gerçekleşti. Doğum esnasında ameliyathanede operasyon boyunca yanımdan ayrılmayarak, bana devamlı bilgi vererek beni rahatlatan Anestezi Uzmanı Doktor Nerime SOYBİR'e, ameliyathanede bulunan isimlerini bilmediğim tüm ekibe, hastanede geçirdiğimiz 2 gece boyunca beni sürekli bilgilendiren ve ilgisini eksik etmeyen C Blok 9.kat hemşirelerine, oğlumuz Mete'nin bundan sonraki süreçte doktoru olan Uzm. Dr. Dicle İNANÇ'a teşekkürlerimizi iletiriz. Sevgilerimle.
Memorial Şişli Hastanesi 18 Mayıs 2014

Ömer Alp'in doğumu

Doç. Dr. Nurettin Onur KUTLU,Uzm. Dr. Nerime SOYBİR,Op. Dr. Figen TAŞER GÜNEY,Uzm. Dyt. Yeşim ÇELİK

Oğlumuzun doğumunda yanımızda olan tüm Memorial personeline teşekkür ederiz. 24 Eylül Pazartesi sabahı Memorial Hastanesi'nde dünyaya gelen oğlumuz Ömer Alp'in doğumunu gerçekleştiren Op. Dr. Figen Güney TAŞER'e, sezaryen ameliyatından önce epidural anestezi yapan ve operasyon boyunca yanımdan ayrılmayarak, bana devamlı bilgi vererek beni rahatlatan Anestezi Uzmanı Doktor Nerime SOYBİR'e, oğlumuzun dünyaya geldiği andan itibaren yanımızda olan ve halen olamaya devam eden Doç. Dr. Onur KUTLU'ya, odamıza gelip bundan sonra nasıl beslenmem gerektiği konusunda bana ayrıntılı bilgi veren Dietisyen Yeşim ÇELİK'e ve bebeğimizin işitme testini yapan odyometrist ablasına, beğimizle birlikte hastanenizde geçirdiğimiz ilk gece, sabaha kadar yanımızda olan, bebeğimiz her ağladığında odamıza gelip bize yardımcı olan güleryüzlü ve nazik Emine Hemşire'ye, Gözde Hemşire'ye, doğumdan önce hastanedeki odama geldiğim ilk andan itibaren beni ameliyata hazırlayan, doğum sırasında ameliyathanede, doğumdan sonra Ömer Alp'i temizleyip, giydirip bakımını yapan, bebeğimi beslerken yardımcı olan, benim ve bebeğimin tansiyonunu, nabzını ve ateşini sürekli olarak kontrol eden, Ömer Alp sanki kendi bebeğiymiş gibi onunla ilgilenen, bana bebek bakımı ile ilgili önemli pek çok şey öğreten, kısacası sürekli yanımızda bize destek olan güzel yüzlü ve iyi kalpli Zahide Hemşire'ye, doğum sırasında ve doğumdan sonra yanımızda olarak oğlumuzun sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini ve hastaneninizde rahat etmemizi sağlayan ismini hatılayamadığım tüm Memorial personeline Özel Ailesi olarak teşekkür ederiz.
Memorial Şişli Hastanesi 18 Mayıs 2009