Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Özlem KAPLAN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Uzm. Dr. Özlem KAPLAN

Çok önemli bir sınavım öncesi yolum acile düştüğü için tanıştım Özlem Hanımla. İlgisi sayesinde çok kısa sürede toparlandım. Günümüz koşulları ne kadar imkan vermese de işini mümkün mertebe özveri ile yapan insanlardan biri olduğu intibasını edindiğim için bir de buradan teşekkür etmek istedim kendisine.
Memorial Şişli Hastanesi 01 Mart 2020

Teşekkür

Uzm. Dr. Özlem KAPLAN

Hastaların hayatında büyük bir fark yarattığı için Dr. Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim. Nazikliğiniz, samimi ilginiz beni çok iyi hissettirdi. 13 Ocak 2020 Pazartesi günü şiddetli halsizlik ve diğer şikayetlerle randevuma gittim. Doktorum beni çok iyi dinledi ve değerlendirdi. Mide kanaması geçirdiğimi teşhis etti. Tedavim süresi boyunca yakından ilgilendi ve tüm sorularımı sabırla cevapladı. Çok bilgili ve yetenekli olduğunuzu ve işinizi çok iyi yaptığınızı düşünüyorum ve size başvurduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 24 Ocak 2020

Teşekkürler

Uzm. Dr. Özlem KAPLAN

Hastaların hayatında büyük bir fark yarattığı için Dr. Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim. Nazikliğiniz, samimi ilginiz beni çok iyi hissettirdi. 13 Ocak Pazartesi günü şiddetli halsizlik ve diğer şikayetlerle randevuma gittim. Beni çok iyi dinleyerek değerlendirdi ve mide kanaması geçirdiğimi teşhis etti. Tedavim süresi boyunca benimle yakından ilgilendi ve tüm sorularımı sabırla cevapladı. Çok bilgili ve yetenekli olduğunuzu ve işinizi çok iyi yaptığınızı düşünüyorum ve size başvurduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 16 Ocak 2020

Sevgili Dr. Özlem Kaplan ; gününüz kutlu olsun.

Uzm. Dr. Özlem KAPLAN

Sevgili Özlem Hanım, gününüz kutlu, mutlu olsun... Kendimden ümidi kestiğim bir süreçte tanıdım kendisini ... Kaybettiğim hırsımı, irademi geri kazandım. Şimdi daha güçlü ve hırslıyım... Özlem Hanım 'ın ilgisi ve çok değerli hekimliği sayesinde...Kendisini tanıdığım için çok şanslı ve mutluyum...Sıkılmadan, sabırla beni dinlediği için, samimi ilgisi için, sağlığımı benden daha çok önemsediği için, aslında-- çok şey - için kendisine teşekkür ederim. Sevgili Özlem Hanım hayatın içindeki herşey gönlünüzce olsun... Yolunuz hep aydınlık olsun... Sevgiyle kalın, mutlu kalın...
Memorial Etiler Tıp Merkezi 14 Mart 2019

Teşekkürler

Uzm. Dr. Özlem KAPLAN

Sevgili doktorum Özlem Hanım, nereye giderse gitsin peşinden koştuğum saygıdeğer insan. Kendisi hem çok iyi bir hekim; hem çok nazik, güler yüzlü ve insancıl; hem çok ilgili ve bilgili; hem hastasını her aşamada takip eden bir doktor. Kendilerine gösterdiği alaka ve emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Saygılarımla. Oben DAĞ
Memorial Etiler Tıp Merkezi 09 Ocak 2018

Teşekkürler

Uzm. Dr. Özlem KAPLAN

Dikkatiniz ve ilginiz için sonsuz teşekkürlerimle.
Memorial Etiler Tıp Merkezi 03 Aralık 2017