Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Soner DEMİREL" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Minik mucizemiz

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

32 haftalik hic beklenmedik bir anda erken geldi yillarca beklenen bebegimiz Soner bey den Allah razi olsun ilgilerinden dolayi cok cok tesekkur ederiz. Hala yogun bakimda olan bebegimiz emin ellerde oldugunu biliyoruz.
Memorial Kayseri Hastanesi 06 Kasım 2019

İyi ki varsınız

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

3 aylık bebeğim de öksürük hırıltı nedeniyle geldik yatış verildi ve 3 günde çok güzel tedavi uyguladı doktorumuz bebeğim rahatladı. Siz hep olun soner hocam
Memorial Kayseri Hastanesi 13 Haziran 2019

Tutak bebeklerden tesekkur

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Doğumdan itibaren ilgisi ve özeni için soner hocama teşekkür ediyoruz.
Memorial Kayseri Hastanesi 11 Mayıs 2019

Güven Çok Önemli

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

İlk göz ağrımızı tavsiye üzerine Soner beye getirdik. Haliyle aklımızda çok fazla soru vardı.Hatta unutmamak için not aldık ki doktora soralım diye. Soner bey, biz soruları sormadan aklımızdaki tüm soruları cevapladı ve daha fazlasını anlattı. İlgi alaka ve yaklaşım ziyadesiyle memnun etti. Değerli doktorumuza çok teşekkür eder ve ailelere kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada belirtmek isterim daha önce başka kurumlara gitmiştik.
Memorial Kayseri Hastanesi 29 Ağustos 2018

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Soner hocamı,2014 ekim'de ilk çocuğumuzun doğumundan sonra tanıdık.Memorial Kayseri hastanesi ve Soner hocam bize en sıkıntılı ve zor zamanımızda çok çok yardımcı oldu.Hocam ne zaman çocuğumuzun sağlığı ile ilgili bir olumsuzluk yaşasak ilmini ve ilgisini eksik etmedi.2018 şubat ayında ikinci çocuğumuzun doğumu da Memorial kayseri hastanesinde gerçekleşti.Bu doğumda da Soner hocam yer aldı ve bizi çok mutlu etti.Evlatlarımızın sıhhati önce Rabbim sonra Soner hocama emanet.Kendisine ve Memorial Kayseri ailesine ne kadar teşekkür etsek azdır.Allah razı olsun.
Memorial Kayseri Hastanesi 20 Şubat 2018

Cok tesekkur ederim

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Yaz tatili icin gittigimiz Antalya da, 2 yasindaki kizim malesef havuzdan el ayak agiz hastaligi mikrobu kapti. Onu orada acilen Serik devlet hastanesine goturduk. Oradaki doktor bey bize bu hastaligin artik cok yaygin oldugunu ve 10 icinde kendiliginden gecmesi icin beklememiz gerektigini ve bu hastaligi ben size simdi anlatamam gidin internetten okuyun diyerek cikmamizi istedi. Biz tabiki bu hastanenin ise yaramayacagini anlayinca hemen yola çıktık. Tatili iptal edip Kayseriye donduk. Kizim cok kotu durumdaydi ve zaman kaybettigimiz icin hastaligi en agir derecede gecirmeye baslamisti. Ayni hastaligi atlatan bir yakinimiz bize hemen Soner Bey e gitmemizi ve onun verdigi ilaclarin cocugu cok cabuk iyilestirdigini söyledi. Soner Bey kizimi gorur görmez hastaligi söyledi ve cok detayli sekilde kontrolunu yapti. Ona iyi geleceğini soyledigi iki ozel karisim ilaci yazdi ve ayrica krem ve agiz spreyi verdi. Benim kizim en agirini atlattigi hastaligi sadece 3 gece icinde gecti. Sadece yara izlerini bi kac gun daha surdu. Ama ne kasinti ne aci ne ates hicbirsey kalmadi. Verdigi ozel iko karisim gercekten cok ise yaradi. Belki hastalik gercekten ozel ilaci olan bir hastalik degildi ama ona iyi gelicek agiz yaralarini iyilestirecek seyleri soyledigi icin cok kolay atlatmasina vesile oldu. Kisacasi aci cekmesi cok kisa surdu. Bu soyledigim Eylül 2017 tarihinde oldu ama ancak simdi firsat bulabildim. Doktor Beyin hakkini teslim etmek istedim. Minnettarim kendisine.. tesekkurler yeniden.. Fatma Kömür
Memorial Kayseri Hastanesi 17 Ocak 2018

Muhammed Yusuf’tan

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

14 kasım 2017 de dünya ya teşrif eden miniğimiz Soner hocamızın ellerine doğmuştur . Herif lakabına takan doktorumuzun ilgisi alakası muhteşemdi mesleğini hakkıyla icra eden bir tabibtir . Sonsuz teşekkürler ederiz hayatta başarılar dileriz kendisine .Uzun sağlıklı yaşamlar dileriz kendisine
Memorial Kayseri Hastanesi 30 Kasım 2017

Çağan ve çınardan teşekkür..

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Erken doğan ikizlerimin kuvöz mücadelesinde emeğini esirgemeyen canım doktorumuz...her zaman ulaşabildiğim ve sonuç alabildigim iyi yürekli insan..kirsehirden selamlar
Memorial Kayseri Hastanesi 15 Ekim 2017

Çok çok Memnunuz Allah Razı Olsun

Prof. Dr. Mehmet DEMİRTAŞ,Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Bebeğimi gözüm kapalı güvenebileceğim önerilerine özen gösterdiğim kaliteli bir doktor. Tavsiye üzerine gittim memnun kaldım sürekli tercih edeceğim.
Memorial Şişli Hastanesi,Memorial Kayseri Hastanesi 17 Nisan 2017

Çok çok Memnunuz Allah Razı Olsun

Prof. Dr. Mehmet DEMİRTAŞ,Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Bebeğimi gözüm kapalı güvenebileceğim önerilerine özen gösterdiğim kaliteli bir doktor. Tavsiye üzerine gittim memnun kaldım sürekli tercih edeceğim.
Memorial Şişli Hastanesi,Memorial Kayseri Hastanesi 17 Nisan 2017

Yusuf Erdem 'den teşekkür..

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Oğlum ne zaman hasta olsa direk Soner Bey'e koşuyoruz. Çünkü gerek insanlığı, gerekse hekimliğiyle bizim için güvenli bir liman oldu..Geçen gün yine telaşla kendisine gittik, bir günlük tedaviyle ciddi iyileşme sağladı, oğlum eve güle oynaya döndü. Yoğun temposu ve iş yüküne rağmen gösterdiği özen ve güleryüz için kendisine çok teşekkür ederiz.. Allah yolunu açık etsin..
Memorial Kayseri Hastanesi 23 Aralık 2016

Dr. Soner Bey ve Ekibine (8. Kat Hemşire, Ebe Diğ Sağlık Per)

Uzm. Dr. Soner DEMİREL

Dr. Soner Bey ve Sağlık Ekibine Hastanede kaldığımız sürece bütün hastalara karşı gösterdikleri Güler yüz, İlgi için
Memorial Kayseri Hastanesi 10 Ekim 2016

1 2 >