Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Volkan TUĞCU" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Volkan TUĞCU,Op. Dr. İlker ÇÖMEZ

Babam Fevzi Yazıcı’nın operasyonunu başarıyla gerçekleştiren hocamız Sayın Prof. Dr. Volkan Tuğcu ve Op. Dr. Yusuf İlker Çömez’e, operasyon süreci ve takibinde bize güleryüzü ve desteğiyle her zaman yardımcı olan Elçin hanım’a sonsuz teşekkürler... Dr. Işıl Yazıcı Gençdal
Memorial Bahçelievler Hastanesi 13 Ekim 2020

HİFU,NUMAN CORCOR

Prof. Dr. Volkan TUĞCU

Prostatla alakalı rahatsızlığım sebebiyle Memorial Volkan Tuğcu'ya gittik. Üroloji bölümünden Volkan Tuğcu asistanı Elçin hanımın yaklasimi, ilgisi, yardımseverligi ve profesyonelliği için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 13 Ekim 2020

Prostat kanseri ameliyatı

Prof. Dr. Volkan TUĞCU

Prostat kanseri teşhisi sonrası, Prof Dr Volkan Tuğcu hocam ile hastalığın tedavisi İçin görüşmeler sırasında ve Ameliyata kadar ki olan süreçte konunun uzaktan takibine ilişkin gösterdiği gayret için ve ameliyat günü pozitif yaklaşımı ile ameliyat öncesi moral desteğini, Ameliyat sırasındaki özverili çalışmasını ve ekibi ile gösterdikleri gayret takdire şayandır. Ameliyat sonrası servisteki sabah ve akşam takip etmesi, ayrıca İlker hocanın pozitif enerji ile bu sürecin takibine ilişkin bilgilendirmesi, taburcu işlemleri sırasında hocanın ameliyat sonrası yapmam gereken iş ve işlemlerle ilgili detaylı takip için iletişim numarasını vermesi ve serviste kaldığımız süre içerisinde 24 saat hasta bakıcısından kart hizmetine kadar tüm çalışanların ilgisinden dolayı çok teşekkür eder sağlığımıza kavuşmak için seçmiş olduğumuz hastanenin ne kadar doğru olduğunu eş ve dostlarımıza tavsiye edeceğimi bildirim saygılar sunarım.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 10 Mayıs 2020

Volkan hoca , Doğukan hoca

Prof. Dr. Volkan TUĞCU,Op. Dr. Doğukan SÖKMEN

Volkan ve Doğukan hocaların derin bilgileri , takipçilikleri ve hasta ile Sabırlı iletişimleri fevkalade . Keza bu hocaların yanındaki Şüheda hanım ve Elçin hanım işlerini mükemmel ifa ediyorlar . Bu hastaneyi tanımaktan büyük memnuniyet duydum . Nejat Müldür , Tümgeneral ( e)
Memorial Bahçelievler Hastanesi 21 Şubat 2020