Hasta Yorumları

"Op. Dr. Zülfü SERTKAYA" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Üroloji sekreterliğine

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Hastanenizin üroloji bölümünde ameliyat olmustum bir ay sonrasinda tekrardan hastanenize gelmek zorunda kaldim kendi doktorumun o gün mesaisi yokmuş, üroloji sekretelerinizden Şeyma Topdemir hemen bana yardimci oldu ve islemlerime devam ettim, gerek güler yüzüyle gerek işbilirliğiyle olsun isini cok iyi yapan biri bu yüzden burdan kendisine tesekkürlerimi sunuyorum hastanenizde böyle iyi ve anlayisli insanlar calistirdiginiz icin memorial hastanelerinede tesekkurlerimi sunuyorum.
Memorial Dicle Hastanesi 11 Ağustos 2019

Penis eğriliği ameliyatı

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Doğuştan sahip olduğum bu hastalık gelecek ile ilgili ciddi kaygılar taşıma sebep olmaktaydı bu durum sadece endişeler ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda psikolojik olarakta beni ciddi anlamda etkileyerek yıllarca ikili ilişkilerden uzak durma ve özgüvenimi yitirmeme sebep olmuştu bu durumdan kurtulmak için çeşitli zamanlarda farklı hastanelerde olduğum muayenelerde ameliyat olmam gerektiği belirtildi ameliyat için uzunca bir dönem yaptığım araştırmalarda zülfü sertkaya hocanın ismine ulaştım ameliyatla ilgili bazı korku ve endişelerim olsada ameliyat sonrası elde edilen sonuç beklentimin üstündeydi şuan eğriliğin düzelmesinin mutluluğunu yaşıyorum zülfü hocama sonsuz teşekkür ederim.
Memorial Dicle Hastanesi 25 Temmuz 2019

Varikosel ameliyatında başarının adresi

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Diyarbakır hariç İki farklı şehirde farklı farklı üroloji uzmanlarına muayene oldum. Varikosel teşhisi koydular. Fakat hiçbiri ameliyat için güven vermiyordu. Daha sonra hiç kimsenin tavsiyesi olmadan, sadece aldığı tıp eğitimini ve kariyerini baz alarak Zülfü hocaya muayene olma kararı verdim. Daha ilk muayenede ne kadar isabetli bir karar verdiğimi hissettim ve anladım. Zülfü hocam da varikosel teşhisini teyit etti ve ameliyat için gün verdi. Ameliyat öncesi yaptığı testlerde sperm sayısı 9 milyondu. Son derece düşük bir rakamdı bu. Zülfü hocam mikro cerrahi yöntemiyle o kadar başarılı bir varikosel ameliyatı gerçekleştirdi ki her şey yoluna girdi. Ameliyattan 3 ay sonra sperm sayısı 87 milyona, toplam 7 ay sonra ise 105 milyona ulaştı. Diğer değerlerde de hatrı sayılır düzeltmeler oldu tabi. Zülfü hocanın ameliyat başarısı kadar ameliyat sonrası tedavi süreci de mükemmel. O kadar faydalı ve işlevsel ilaçlar öneriyor ki sonucun mükemmel olmasında etkili oluyor. Eşimde ameliyattan yaklaşık 6 ay sonra gebelik gerçekleşti. Bu mutluluğumu da gayet samimi bir şekilde benimle paylaşması da Zülfü hocanın insani olarak da en ideal hekimlerden biri olduğunu çok net bir şekilde göstermektedir. Varikosel ameliyatında mikro cerrahi yönteminde Doğu ve Güneydoğu'da sayılı üroloji uzmanından biri olduğunu bizzat tecrübe eden biri olarak söz konusu rahatsızlığı olan tüm kişilere Zülfü hocamı tereddütsüz tavsiye ederim. Zaten Zülfü hocaya bir kez muayene olan biri ne demek istediğimi anlayacaktır. Kendisinin insani yönü de çok kuvvetli. Hastalarıyla olan sıcak ve samimi iletişimi, hastalarına gösterdiği sabır takdire şayan. 7 ay boyunca her türlü soruma büyük sabır ve ilgiyle verdiği cevaplar beni psikolojik olarak da rahatlatıyordu. Çok teşekkür ederim Zülfü hocam. Hakkınız ödenmez. Kurumunuzun marka değeri için gerçekten çok üst düzey bir isimsiniz.
Memorial Dicle Hastanesi 26 Mayıs 2019

Mesane Tümörü

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Merhaba, Hastam Silvanda Sol yan agrı şikayetiyle devlet hastanesine başvurdu fakat kendisine birkaç agrı kesici ve kas gevşetici ilaç verilip eve yollandı.Biz her ihtimale karşı İyi bir doktora muayne ettirmek istedik.Zülfü Hocanın ismini verdiler, iyi ki de verdiler. Böbrek agrısı veya taşı şikayetiyle geldigimiz hastanede zülfü hocanın dikkati ve kontrolu sayesinde mesanesinde Tümör oldugunu farketti. Henüz başlangıç olması ve hocanın bunu farketmesi bizi inanılmaz mutlu etti. Sistoskopi ile tümör temizlendi. Çok Çok teşekkür ederiz Sevgili zülfü hocam.
Memorial Dicle Hastanesi 24 Nisan 2019

Teşekkür mesajı

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Hastanenizde varikosel şikayeti ile.DR . ZÜLFÜ SERTKAYA ya öncesinde muayene olduk. Kendisi 24.01.2019 tarihinde ameliyati uygun gördü. Şehir dışından geldigimiz için gerekli tüm desteği sekreteri,Rojda erdil hanimefendi bize sagladi. Yarım saatlik bi operasyonla ameliyatın çok başarılı gectigi söylenildi. Ve 1 gün sonra taburcu olduk.Özellikle dr zülfü sertkaya ya sekreteri Rojda erdil le hemsire Fatma Yaman a ve bizimle ilgilenen tüm hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Memorial sağlık kuruluşu olarak iyiki varsınız.
Memorial Dicle Hastanesi 16 Şubat 2019

Şansımız, doktorumuz

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Annemin yılbaşından önce sürekli yüksek tansiyon şikayetleri oluyordu. Hiçbir hastane tam tetkik yapmadan tansiyon düşürüp geri gönderiyordu. Tam da yılbaşı sabahı yine hitertansif ataklarla hastaneye başvurduk. O zamana kadar Hiç tanımadığımız doktorumuz sağ böbreğin üstünde 7 cm lik koca bir kitle olduğunu parsiyel bir ameliyat yapmayı umduklarını, gerekirse böbreği de bir ihtimal alabileceklerini söyleyerek hemen yatış yaptı. Günlerce diğer hastanelerde herhangi bir tanı olmadan tampon tedavilerle sürünürken Zülfü hocanın bize bir tedavi planı sunması yarım saat sürdü. Her detayı bıkmadan usanmadan tüm detaylarıyla bizlere aktarmaktan hiç sıkılmadı. Öyle ki ameliyat oldukça başarılı geçti böbreği almaya da gerek kalmadı. Eline, emeğine sağlık, bir hayat borçluyuz binlerce kez teşekkürler
Memorial Dicle Hastanesi 14 Şubat 2019

Sayenizde yeniden doğdum

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Yılbaşı gecesi ansızın rahatsızlanıp kamu hastanelerini dolaştıktan sonra çok değerli dostumun yönlendirmesiyle Dicle Yılbaşı gecesi ansızın rahatsızlanıp kamu hastanelerini dolaştıktan sonra çok değerli dostumun yönlendirmesiyle Dicle Memorial hastanesine geldim bir saat içinde tanım konulup ameliyata alındım.Tüm hayatım acılarım sevinçlerim hepsi film gibi gözümden geçti..Nasıl oluyorda bu kadar iyiyken bi gecede düşmeyen tansiyon yükselmesi ve karın ağrısıyla bu hale geldim:( sağ böbreğimde yumruk büyüklüğünde bi kitle oluşmuş ve böbreğin damar yumrusu üzerinde kanatıyordu...her şey çok korkunçtu..nişan hazırlığı yaptığım kızım ne olacaktı..3 gündür karın ağrısıyla kamu hastanelerinde süründüğüme mi yansam...dostlarım sayesinde bulduğum Zülfü hocam o kadar mütevazi ve sevecendiki ,ameliyat korkusuyla yoğun stres altında hem benim hem ailemin sorduğu saçma sapan sorulara sabırla cevap verip korku ve endişelerimizin yersiz olduğuna ikna etti..çünkü bir çok elden sorup soruşturduğumuz diğer doktorların bize dediği bu böbrek kısmetten çıkmış önemli olan böbreği değil hastayı kurtarmak olduğuydu..Zülfü hocam kafamızdaki tüm sorulara cevap olup ona güvenmemiz gerektiğini tüm mütevaziliğiyle anlattı..Ameliyat oldum böbreğimde işlev ve fonksiyon kaybı yok ....hayat borçlu olduğum can doktorum Zülfü hocam iyiki varsınız iyiki iyiki sizi tanımışım
13 Şubat 2019

Testis kanseri

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Doktorumuzla şans eseri karşılaştık fakat iyiki görüşme sağlamışız. Malesefki testis kanseri olmama rağmen başka hastanelerde günlerce sonuç alamadım, ameliyat olamadım. Zülfü beyin yanına saat 15.00de girdim 16.00da ameliyathanedeydim. Telefondan bile destek oluyor. Biz çok memnun kaldık ilgisi için teşekkür ederiz
Memorial Dicle Hastanesi 07 Şubat 2019

Çok memnun kaldım.

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Ben 25 ocakta memorial dicle hastanesinde ameliyat oldum. Öncesinde zülfü beye muayene için gittiğim de sekreteri rojda hanım gayet güler bir yüz ile karşılayıp yardımcı oldu. Ameliyat sürecine kadar da kendisi bizzat ilgilendi. Böyle bir çalışanınız olduğu için gurur duymalısınız. Zülfü bey ve rojda hanımı çok teşekkür ederim. Onların sayesinde sorunsuz ve sıkıntısız bir ameliyat geçirdim.
30 Ocak 2019

Teşekkürler hocam

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Babamı geçen kasım ayında yaptığı başarılı operasyon la sağlığına kavuşmasına vesile oldu gerek insan olarak gerek iyi bir üroloji uzmanı olarak kendisinden çok memnun kaldik çok teşekürler hocam size ve ekibinize
Memorial Dicle Hastanesi 27 Aralık 2018

Basarili bir ameliyat

Op. Dr. Zülfü SERTKAYA

Yaklasik uc ay once penis egriligi sikayetiyle zulfu hocama gittim ve ameloyat gerektigini soyledi. Ameliyat oldum ve simdilik cok sukur bir sorun yok ameliyat sonrasinda eski durumdan eser kalmadi istedigim gorunume kavustu. Sifayi veren Allah tir vesile oldugu icin cok tesekkur ederim kendisine..
Memorial Diyarbakır Hastanesi 27 Haziran 2018